Movies
Ratings
714
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0