Movies
Ratings
114
Life Is BeautifulRated ★ 1.0- The ScamRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
CartRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 1.0
Heart is...Rated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 1.0
The MistRated ★ 1.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0