Movies
Ratings
123
Life of PiRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Teki ComethRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
TenRated ★ 2.0
Project 30Rated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Project YRated ★ 1.0
Super Happy ForeverRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 3.5
TampopoRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0