Movies
Ratings
747- Someday or One DayRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5