Movies
Ratings
274
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 3.0