Movies
Ratings
1247
Suicide SquadRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Carlito's WayRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
John QRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0