Movies
Ratings
417
ArrivalRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The ApartmentRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0