Movies
Ratings
506
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.5