Movies
Ratings
295- In Our DayRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.0