Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0