Movies
Ratings
28
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0