Movies
Ratings
95
MoonlightRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5