Movies
Ratings
117
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Summer's CameraRated ★ 2.5
ManokRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 4.5- My Missing AuntRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 4.0
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 3.0
Queens of DramaRated ★ 3.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0