Movies
Ratings
437
NomadlandRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0- A Clueless MovieRated ★ 3.5
- The Real ManRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0- A Dance That SpeaksRated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 4.0
UndergroundRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 5.0- HiveRated ★ 4.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Certified CopyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0