Movies
Ratings
474
Inside OutRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
American GangsterRated ★ 5.0
TakersRated ★ 4.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Inside ManRated ★ 3.5
Training DayRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5