Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
EliRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 0.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 0.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 3.5
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0