Movies
Ratings
30
TangledRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0