Movies
Ratings
141
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0