Movies
Ratings
567
Paris, TexasRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
High FidelityRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5