Movies
Ratings
118
Mountain CryRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0