Movies
Ratings
41
AmadeusRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0