Movies
Ratings
595- Time of CinemaRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0- Welcome to My HomeRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
- In Our DayRated ★ 3.5
- ChaehwaRated ★ 3.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0- 섬Rated ★ 4.0
- 하얀방Rated ★ 0.5
- 키네틱 오라클Rated ★ 1.0
- My Roommate, DaldalRated ★ 3.0
- LineRated ★ 2.5