Movies
Ratings
561
Two ProsecutorsRated ★ 5.0
Young AhmedRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
SproutRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
TenRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
InsomniaRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5