Movies
Ratings
406
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.5