Series
Ratings
39
ChernobylRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0- CarnivàleRated ★ 4.5
Halt and Catch FireRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.5- House of LiesRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5- Kitchen ConfidentialRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Dead Like MeRated ★ 4.5