Movies
Ratings
288
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
The FinRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5