Movies
Ratings
1071
Jay KellyRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
The Accountant 2Rated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
It's What's InsideRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5