Movies
Ratings
337
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0