Titles you rated
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 4.5
The InternshipRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0