Movies
Ratings
181
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Good MorningRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 0.5
HopeRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 2.5
Dancing with the BirdsRated ★ 4.0