Movies
Ratings
395
Art Museum by the ZooRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Le BonheurRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0