Movies
Ratings
706
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Against the SunRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.0