Movies
Ratings
909
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
Logan LuckyRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5