Movies
Ratings
53
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Rush HourRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0