Titles you rated
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
JulesRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 1.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5