Movies
Ratings
204
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Slide Strum MuteRated ★ 3.5- TWS VR CONCERT: RUSH ROADRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5
WonderRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0