Movies
Ratings
81
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
BossRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.5
Every Day A Good DayRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.0