Movies
Ratings
298
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0