Movies
Ratings
791
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 2.5
The GrudgeRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
MacbethRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
BeowulfRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0