Movies
Ratings
486
Good Will HuntingRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.5
Camp RockRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.5