Movies
Ratings
56
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
After YangRated ★ 5.0
Send HelpRated ★ 3.0
Lost HighwayRated ★ 4.0
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 2.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0