Movies
Ratings
100
There’s Still TomorrowRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 2.0