Movies
Ratings
252
HamnetRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Journey ThereRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0