Movies
Ratings
255
Love at First SightRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Road to BostonRated ★ 2.5
Free SoloRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0