Titles you rated
- HumintRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.0- BaljjeoRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0