Movies
Ratings
902
AftersunRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5- DifferentRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
SiratRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
One Piece: Heart of GoldRated ★ 2.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.5
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 3.5
- HumintRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 4.5