Movies
Ratings
409
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- Saving a DragonflyRated ★ 5.0
Lucky, ApartmentRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
I'm Still HereRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 1.0
SmugglersRated ★ 3.0- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0