Movies
Ratings
501
Schindler's ListRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 2.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
BatmanRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5- NightmareRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.0