Movies
Ratings
243
Porco RossoRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Lethal WeaponRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 3.0