Movies
Ratings
303
The FortressRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0